• O nas

Od 2014 roku jesteśmy oficjalnym dystrybutorem wysokiej jakości akcesoriów dedykowanych do kamer GoPro i telefonów iPhone globalnej marki SANDMARC.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email team@sandmarc.pl lub telefonicznie pod numerem +48 609 303 892.

Dane Firmy:

SANDMARC Polska
NIP: 8133529407
Al. Powstańców Warszawy 34
35-329 Rzeszów
woj. podkarpackie


O SANDMARC

SANDMARC produkuje wysokiej jakości akcesoria do kamer GoPro® oraz telefonów iPhone®. Misją firmy jest dostarczanie sportowcom, filmowcom i wszystkich poszukiwaczom przygód wyposażenia niezbędnego do rejestrowania niesamowitych chwil.

 Główna siedziba marki SANDMARC znajduje się w San Diego w stanie Kalifornia. Zespół ekspertów dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć entuzjastom kamer GoPro® akcesoria najwyższej jakości na rynku. SANDMARC stawia na dostarczenie Klientom obsługi na najwyższym poziomie, co przekłada się na nasze podejście do Klientów jako dystrybutora. Owocuje to szybką i bezproblemową realizacją każdego zakupu oraz partnerskim podejściem do Klientów.

Produkty SANDMARC są zaprojektowane przy użyciu wysokiej jakości materiałów, a ich klasyczne wzory i funkcjonalność wyróżniają je na rynku akcesoriów.

Na wszelkie zapytania odpowiadamy w ciągu 24 godzin. Pozostajemy w stałym kontakcie z naszymi Klientami wspierając ich w sprawach bieżących oraz dostarczając informacje na temat nowych produktów.

Gwarantujemy, że dostarczone produkty będą wolne od wad produkcyjnych i materiałowych przez cały okres użytkowania produktów. Dlatego też akcesoria SANDMARC objęte są dożywotnią gwarancją.